Зігрітись у Львові можна на Сербській та Кирилівській

12:37 9 Січня 2017

Зігрітись у Львові можна на Сербській та Кирилівській

Фото: Odessit.ua- ілюстративне

Сьогодні денні пункти обігріву діють на вул. Сербській, 15 та на вул. Кирилівській, 3а. Приміщення шкіл як пункти обігріву вже не функціонують.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Вночі у нас було 56 осіб. Протягом дня орієнтовно 20 людей заходить зігрітись та попити гарячого чаю. Наш Центр працюватиме як цілодобовий пункт обігріву для усіх охочих впродовж періоду холодів», – розповів Олександр Бородін, директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян.

«Пункт обігріву на вул. Сербській, 15 сьогодні працюватиме до 20.00 год. Вночі у нас був один відвідувач», – розповів Андрій Зозуля, заступник голови Галицької РА.

Нагадаємо, впродовж 5-8 січня у Львові цілодобово патрулювали наряди поліції та Муніципальної дружини та цілодобово працювали три пункти обігріву: на вул. Кирилівській, 3а (Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян), на вул. Сербській, 15 (у приміщенні ЛКП «Старий Львів») та на вул. І. Франка, 56 (монастир святого Климентія ордену редемптористів, який буде відкритим до 21:00 год. 8 січня). Також з 9:00 до 18:00 год. були відкритими перші поверхи шкіл – у кожному районі по одній школі: у Галицькому районі – середня загальноосвітня школа №9, вул. М. Коперника, 40; у Личаківському районі – БДЮТ Личаківського району, вул. Личаківська, 99; у Залізничному районі – спеціалізована школа І-ІІІ-го ступенів №15 з поглибленим вивченням англійської та французької мов, вул. Патона, 7; у Сихівському районі – середня загальноосвітня школа №84, вул. Зубрівська, 30; у Шевченківському районі – ЗОШ №22 ім. В. Стефаника, вул. Хімічна, 7; у Франківському районі – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №83, вул. Івана Пулюя, 16.

Забезпечено посилений режим чергування у двох базових лікарнях міста – лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Миколайчука, 9) та 8-ій міській клінічній лікарні (вул. Навроцького, 23).

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, мешканців та усіх небайдужих львів’ян, гостей міста просять повідомляти на гарячу лінію міста за коротким номером 15-80.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин