Образ Зеленського, як пиріжок: кожен наповнив власною начинкою – психолог

15:53 10 Квітня 2019

Образ Зеленського, як пиріжок: кожен наповнив власною начинкою – психолог

Психолог Анна Римаренко поділилась своїм баченням високого рейтингу кандидата у Президенти України Володимира Зеленського.  

Про це вона написала у своєму пості на «Facebook».

За словами Анни Римаренко, Зеленський – ідеальний кандидат, бо не дав конкретних обіцянок, а це дає можливість виборцям фантазувати:

«Громадськість все вимагає конкретики: яка буде політика по відношенню до Росії, НАТО, ЄС. Хто буде на ключових постах в ЗСУ, СБУ і т.д. Але конкретики, швидше за все, не буде.
Він створив образ, який кожен з нас може населити власними проекціями.

Це як виходити заміж, знаючи про нареченого що «він хороший і обіцяв, що ми будемо жити щасливо!». Тільки для Маші щасливо – це багато подорожувати і витрачати гроші на активний спорт, для Наташі – народити 3-4 дитинчати і ростити їх будинку, а чоловік буде забезпечувати, для Насті – будувати кар’єру з підтримкою (в тому числі побутової) чоловіка. А конкретний Коля взагалі вважає щасливими поліаморних відносини. Але щоб це з’ясувати, потрібно це все обговорити: хто в сім’ї буде працювати, а хто – сидіти з дітьми? Як будемо розподіляти сімейний бюджет? Скільки дітей хочемо? Шлюб відкритий або закритий? Загалом, нудьга, ніякої романтики. Набагато цікавіше фантазувати про принца і щасливого життя з ним після того, як він тебе лайкнув на ФБ».

І ось Зеленський, за словами психолога, так само: «Те, що немає ніякої конкретики, – його перевага».

«Це дозволяє підприємцям фантазувати про низькі податки, дерегуляцію та відкриті ринки.
А інфантильним – про посібники, низькі тарифи, субсидії та інше «на тобі грошики, ти ж хочеш». Хоча ніхто нікому нічого не обіцяв.

Це дозволяє патріотам вважати, що курс на підтримку української мови, кіно, музики і тд збережеться. А совкомрійникам – що вони повернутися в обійми россіюшкі, до улюблених серіалів і Кіркорова.

Хоча ніхто нікому нічого не обіцяв.

Втомлені від війни диванні воїни переконані, що війна, звичайно ж, відразу припиниться 22 квітня.

А реальні вояки – що вони нарешті дотиснуть і знищать останнього бурят.

Хоча, знову ж таки, ну ви зрозуміли.

Виходить, що образ Зеленського, як пиріжок: кожен наповнив власною начинкою. Буквально вигодував своїми мріями. І спроби закликати до розуму – сприймаються, як спроби розтоптати мрію. Ще нічого хорошого він не зробив з нафантазованого, але воно вже присвоєно.
Це як намрієте любов, трьох діточок і весілля мрії, а принц взяв і злився після другого побачення. Дуже боляче і прикро.

Саме тому реальні фейли типу підроблених аналізів сприймаються як «навіщо ти мені це говориш, він хороший, я вірю в любов!» – коли подружка нагадує, що принц твій вже три рази в тебе грошей займав і не повертав, його мама тебе ненавидить, а ще він напивається до недбалого стану при спільних друзях.

Як психолог – я плескаю у долоні творцям ідеального контейнера для проекцій.

Як людина і патріот – не вилажу із фейспалма.

Думайте».

Натомість вона застерегла таких виборців: «крах фантазій це завжди дуже боляче».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин