Очільники Львівщини зустрілися з послом Японії

16:26 3 Березня 2017

Очільники Львівщини зустрілися з послом Японії

Фото: ЛОДА

Сьогодні, 3 березня, голови Львівських облдержадміністрації та облради Олег Синютка й Олександр Ганущин зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі, обговоривши потенційні напрямки співпраці в галузі економіки, альтернативній енергетиці, аграрній галузі та культурі.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Олег Синютка, запрошуючи бізнес Японії до співпраці, наголосив, що на Львівщині створено всі умови для швидкого і доброго розвитку. «Підтвердженням цього є те, що «Фуджікура» за минулий рік збудувала ще один завод і його успішно експлуатує. Для нас дуже важливо, щоб цей успішний приклад поширювався», – зауважив голова ЛОДА.

Сторони обговорили можливості залучення інвестицій в альтернативну енергетику (джерела, пов’язані з сонячною енергією і біомасою), створення сільськогосподарських кооперативів, проекти в екологічній галузі (переробка ТПВ, лісове господарство, водні ресурси).

У зв’язку з цим Сумі Шігекі повідомив, що в березні на Львівщину завітає японська організація зовнішньої торгівлі JETRO для налагодження торговельно-економічного співпраці.

Крім того, торкнулися теми промоції Львівщини серед мешканців Японії для запрошення їх як туристів у нашу область. За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Японії, у межах Року Японії в Україні та святкування 25-річччя встановлення дипломатичних відносин між країнами посольством заплановано низку заходів, зокрема буде висаджено сакуру в Україні, на Львівщині – у Львові та Золочеві. Також планують участь японських літераторів у вересні у Форумі видавців у місті Лева.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин