Охочі можуть долучитися до сходження на гору Ключ з нагоди Дня Соборності

20:12 16 Січня 2017

Охочі можуть долучитися до сходження на гору Ключ з нагоди Дня Соборності

Фото: baza-travel.blogspot.com

Цієї суботи, 21 січня, у Національному природному парку «Сколівські Бескиди» відбудеться одноденна зимова мандрівка до водоспаду Кам’янка та сходження на гору Ключ, цей захід приурочено Дню Соборності України.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА, посилаючись на в. о. начальника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталія Табаку.

«Для цього зимового сходження напередодні Дня Соборності України обрали дуже символічне місце, адже саме гора Ключ за часів Першої світової війни стала ареною кривавих боїв між Українськими січовими стрільцями та російським військом», – зазначила Наталія Табака.

Сама гора Ключ (930 м) стоїть за кілька кілометрів на південний захід від села Труханів, що на Сколівщині. Весь маршрут – середньої складності й протяжністю майже 8 км. Загалом сходження на вершину триватиме близько 5 годин. Програма передбачає вихід на гору Ключ від водоспаду Кам’янка.

Учасників заходу весь час супроводжуватимуть професійні гіди-провідники АГП «Ровінь» та гірська оперативно-рятувальна служба.

Виїзд зі Львова до села Кам’янка о 08:00 від вул. Винниченка, 18. Повернення до Львова – цього ж дня о 22:00.

Усіх охочих здійснити сходження просять попередньо зареєструватися за посиланням. Контактна особа – Олексій тел. (067)6728844; e-mail zelentur@gmail.com. За переїзд та харчування оплачують учасники заходу.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин