Оксана Сироїд: Президент та його технологи навмисно поляризують Україну

18:35 13 Квітня 2019

Оксана Сироїд: Президент та його технологи навмисно поляризують Україну

Фото: samopomich.ua

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд вважає, що Президент України Петро Порошенко знецінив дебати перед першим туром виборів, а тепер хоче здобути на них перевагу, використовуючи недосвідченість свого опонента.  

Про це повідомляє прес-служба «Самопомочі».

«На жаль, дебати в процесі цієї передвиборчої кампанії ніхто не хотів використовувати як змагання ідей, як демократичний інструмент. Порошенко, коли йому це було невигідно, перед першим туром – знецінював фактично будь-які спроби запропонувати ці дебати. Водночас зараз Порошенко вважає, що, можливо, вихід на дебати допоможе йому залишитися при владі, сподіваючись на відсутність досвіду свого візаві», – вважає Сироїд.

Віце-спікер переконана, що українці вже зробили свій вибір, і людей навряд чи сьогодні можна переконати. Проблема в іншому, наголошує Сироїд: «Сумно казати, що Україна сьогодні є великою мірою умисно поляризована нинішнім  Президентом та його командою. Є дуже багато мови ненависті. Технологи нинішнього Президента зробили велику помилку, коли пішли на поле приниження людської гідності. Конкуренція з повагою дала би набагато більший результат. …Вся історія нашої політики показує, що приниження людської гідності шкідливе для будь-якого політика».

Також Сироїд зауважила, що недовіра до нинішнього Президента є занадто глибокою: «Не треба дурити людей, всі ж розуміють, що Президент не міг не знати про те, що відбувається в «Укроборонпромі». Людина, яка отримала найбільшу довіру, ніж будь-коли в Україні – 54% в першому турі, настільки бездарно це розтранжирила».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин