Олег Березюк: Виборча кампанія – це битва кланів

14:29 12 Квітня 2019

Олег Березюк: Виборча кампанія – це битва кланів

Фото: samopomich.ua

Як вважає лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, користь від цих брудних виборів в тому, що люди нарешті бачать справжні обличчя влади.

Про це повідомляє офіційний сайт «Самопомочі».

«Ця картина, ця сцена, яка розігрується, яку би я назвав битвою кланів, користі людям та державі не принесе. Сподіваюсь, що український народ зробить свої висновки».

Однак, проблема полягає ще й у тому, що виборами зайнялися усі, навіть виконавча влада, яка зараз дуже послаблена. Це доводить  ситуація в Бориславі, де другий рік поспіль місцева громада бореться за своє право вижити в буквальному сенсі -концентрація метану в каналізаційних колекторах внаслідок неякісної роботи «Укрнафти» і «Нафтогаз України» становить 26 % (при вибухонебезпечній межі 6%). Що робить МНС? Де Прем’єр-міністр? Чому волання міської ради ніхто не чує? Виборами займаються, наголошує Березюк.

«Зараз ми знаходимося в найнижчій точці безвладдя. Так, влада в руках олігархату, але коли клани б’ються – цієї влади немає. Хто при цьому страждає – страждають люди. Виконавча гілка влади має працювати. А всі займаються тим, щоб або залишитись біля корита, або до корита дорватись».

Але життя після виборів є, зауважує Березюк, і український народ не дасть себе ошукати.

«Вірю в українців», – сказав Березюк.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин