Олег Тягнибок: Росія повинна розвалитися на 25-30 маленьких держав

11:28 5 Січня 2017

Олег Тягнибок: Росія повинна розвалитися на 25-30 маленьких держав

Фото: sharij.net

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок поділився думками з виданням gazeta.ua щодо майбутнього Росії, України, розповів про повернення Криму та статус Донбасу.

«Треба жорстко поводитись щодо сепаратистів і тих, хто веде антиукраїнську пропаганду. Нелояльних до України позбавляти громадянства. Ніяких договорів про вугілля. Ніякої локшини нам на вуха, що це потрібно для української економіки. Воду перекрити. Електрику, газ – так само. Не їздити туди, не торгувати. Створити їм купу проблем. Це стане одним із факторів нашої перемоги. Наша фракція послідовно домагалася таких кроків ще у попередньому парламенті 2014 року. Сьогодні на те саме звертають увагу влади в Україні вже міжнародні експерти.

Повернемо окуповані території тоді, коли зі світовим співтовариством зробимо все для розвалу Московської імперії. Московія – тюрма народів – повинна розпастися на 25–30 маленьких держав. Це має бути наша мета.

Думаю, процес розпочнеться 2017-го. Для москалів – це знаковий рік. І, в цьому випадку, для нас. Таке враження, що не доведеться розраховувати на міфічну «демократичну російську інтелігенцію» чи політичну еліту. Режим Путіна треба міняти. Україна має робити для цього все. Але мусимо розуміти: була Росія царська, потім – радянська, далі – демократична Росія Єльцина, після цього – двоголового орла Путіна-Медведєва, можливо, буде Росія нібито «демократа» Навального, наприклад. Однак ставлення до України завжди було і залишиться імперським. Тому тільки остаточний розпад «імперії зла», перший етап якого почався 25 років тому, врятує світ», – зазначив О. Тягнибок.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин