Організація мера Бродів безкоштовно отримала в оренду комунальні приміщення (ДОКУМЕНТИ)

21:20 17 Січня 2017

Організація мера Бродів безкоштовно отримала в оренду комунальні приміщення (ДОКУМЕНТИ)

Фото: brody4.ucoz.com

Виконком Бродівської міської ради Львівської області, порушуючи законодавство, безкоштовно надає комунальні приміщення в оренду.

Це підтверджують документи (рішення виконкому Бродівської міської ради за підписом міського голови), кажуть у ГО «Громада та ініціатива», яка отримала відповідь на інформаційний запит.

У рішеннях міськвиконкому, зокрема, йдеться про надання в безкоштовну оренду приміщення на вул. Франка благодійному фонду «Берегиня» терміном на п’ять років та приміщення на вул. Залізничній – формуванню з охорони громадського порядку «Захист -плюс» терміном до кінця 2017 року.

«Хочемо наголосити, що законодавством не передбачене надання органами місцевого самоврядування приміщень комунальної власності в безкоштовну оренду. Такі дії суперечать законам України «Про місцеве самоврядування», «Про оренду державного та комунального майна», антикорупційному законодавству, зокрема закону «Про запобігання й протидію корупції».

На корупційних моментах варто зупинитися детальніше, оскільки до організацій, які отримали привілей безкоштовної оренди приміщень, причетний міський голова Бродів Анатолій Белей або наближені до нього особи. Як свідчать дані Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, керівником громадського формування «Захист-плюс» є депутат Бродівської районної ради від об’єднання «УКРОП» Василь Маховський, а одним із засновників благодійного фонду «Берегиня» сам мер Бродів  Анатолій Белей. Очевидно, антикорупційні органи мали би зацікавитися рішенням виконкому  за підписом міського голови, за яким організація того ж міського голови безкоштовно отримує приміщення», – йдеться у повідомленні.

ГО «Громада та ініціатива» вважає, що згадані рішення виконкому Бродівської міської ради про надання комунальних приміщень в безкоштовну оренду є незаконними та корупційними, й готує відповідні звернення в правоохоронні та антикорупційні органи з вимогою провести розслідування та покарати винних.

47. белей 1 47. белей 2 47. белей 47. берегиня 47. захист-плюс

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин