Остаточний варіант пенсійної реформи обіцяють озвучити протягом місяця-двох

13:24 2 Березня 2017

Остаточний варіант пенсійної реформи обіцяють озвучити протягом місяця-двох

Фото: prozak.info

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що метою проведення пенсійної реформи в Україні є підвищення рівня і якості життя людей.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

«Ні в кого не виникає сумнівів у тому, що пенсійну реформу потрібно робити. І я думаю, всі наші співгромадяни розуміють для чого: з одного боку – великі видатки пенсійної системи, колосальний дефіцит бюджету Пенсійного фонду України, з іншого боку – мізерні пенсії, які на сьогодні не задовольняють нікого. Тому очевидно, що питання проведення пенсійної реформи дуже гостро сьогодні стоїть на порядку денному», – сказав він.

За словами віце-прем’єр, після представлення Урядом остаточного варіанту пенсійної реформи, вона має пройти широке експертне та суспільне обговорення.

«Є декілька варіантів, є різні думки з деяких питань. І я думаю, що кінцевий варіант пенсійної реформи ми оприлюднимо протягом місяця-двох. Після чого пенсійна реформа має пройти дуже широке обговорення і в середовищі експертів, і суспільне обговорення», – зазначив він.

Павло Розенко наголосив, що основною метою пенсійної реформи є підвищення рівня і якості життя пенсіонерів, тому вона повинна бути комплексною.

«Ми не повинні обмежувати дискусію навколо того як рахувати страховий стаж чи пенсійний вік. Це ті деталі, які не дають комплексної картини. Тому мова повинна йти не лише про те, як вдосконалити солідарний рівень пенсійної системи, а й про те, як дати людям можливість самим впливати на розмір своєї пенсії у майбутньому. Без комплексного підходу якість і рівень життя пенсіонерів суттєво не зміниться», – зауважив Павло Розенко.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин