П’ять кандидатів у президенти не повернули у бюджет понад 3,8 млн грн внесків

13:01 8 Квітня 2019

П’ять кандидатів у президенти не повернули у бюджет понад 3,8 млн грн внесків

Національне агентство з питань протидії корупції направило до Нацполіції матеріали на розпорядників виборчих фондів екс-кандидатів у президенти Юрія Кармазіна, Віктора Кривенка, Євгена Мураєва, Ігоря Смешка та Віталія Скоцика, які у порушення закону не повернули до бюджету понад 3,8 мільйонів гривень внесків.

Про це у «Facebook» повідомила член НАЗК Наталія Корчак.

За її словами, матеріали щодо можливих ознак кримінального правопорушення НАЗК направило за фактами виявлених порушень у здійсненні добровільних внесків до виборчого фонду кандидатів та дій розпорядників фондів, які “закривають” очі на вимогу закону відмовитися від внесків і перерахувати кошти до бюджету.

Вона зазначила, що всім розпорядникам було повідомлено про надходження внесків з порушенням закону та про зобов’язання відмовитися від таких внесків протягом 3 днів.

«Виходячи з цього маємо справу з умисним неповерненням внесків до бюджету, а це 250 000,00 внесок до фонду Кармазіна; 191 750,00 внески до фонду Кривенка; 1 808 500,00 внески до фонду Мураєва;  1 000 000,00 внесок до фонду Смешка; 554 000,00 внесків до фонду Скоцика», – заявила Корчак.


Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин