Папа Римський благословить чудотворну ікону Розп’яття Спасителя з Тернопільщини

12:14 29 Березня 2019

Папа Римський благословить чудотворну ікону Розп’яття Спасителя з Тернопільщини

Папа Римський Франциск поблагословить чудотворну ікону Розп’яття Спасителя із Зарваницького духовного центру, що на Тернопільщині. Для цього сьогодні цю ікону відвезуть до Базиліки Святого Петра у Ватикані.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

«Копія чудотворної ікони Розп’яття Спасителя із Зарваниці перебуває у соборі Святої Софії у Римі для почитання вже тиждень. 29 березня її відвезуть до Базиліки Святого Петра для благословення корони Тернового вінка святійшим отцем Франциском, Папою Римським», – йдеться у повідомленні.


У Римі перед цією іконою молилась українська молодь, яка навчається та проживає в Римі, монаші чини, священики собору, члени спільноти «Матері в молитві», учні школи “Свята Софія” та парафіяни.

До слова, ікону Розп’ятого Спасителя знайшов мешканець Зарваниці у 1728 році. А в 1742 році вона була визнана чудотворною та коронована митрополитом Атанасієм Шептицьким. Проте під час Другої світової війни образ зник.

З ініціативи архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія (Семенюка) для віднови культу почитання ікони створили копію, яка, після повернення з Рима, постійно перебуватиме в Соборі Зарваницької Матері Божої.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин