Парк на майдані Свободи в Бродах оновили модерними лавками-табуретками (ФОТО)

11:54 25 Квітня 2019

Парк на майдані Свободи в Бродах оновили модерними лавками-табуретками (ФОТО)

Фото автора та з фейсбук-сторінки Бродівської мерії

У місті Броди, на центральному Майдані Свободи, працівники Бродівської міської ради замінили розлогі лавки зі спинками на нові модерні лавки-табуретки.

Однак, не всі містяни, образно кажучи, у захваті від такої обнови Майдану Свободи. Як зазначив директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук, попередні лавки (ковані зі спинками) були зручніші й більше пасували для історичного середмістя – парку, якому майже 200 років. З його думкою погоджуються інші мешканці міста. Адже, навколо парку – історичні будівлі, пам’ятник жертвам більшовицьких репресій, кована ажурна огорожа, мистецькі ліхтарі тощо. Відтак, модерні червоні лавки-табуретки геть не вписуються у панораму цього історичного куточка міста, вважають небайдужі містяни.

«Роботи зі встановлення виконали працівники міської ради на чолі з міським головою Анатолієм Белеєм спільно з працівниками комунальних підприємств», – чванливо зазначено на фейсбук-сторінці мерії міста Броди. Однак, бродівчани хочуть знати: скільки коштів платників податків було потрачено на це модерне облаштування Майдану Свободи? Але про це жодної інформації ні на фейсбук-сторінці Бродівської міськради, ні на її офіційному веб-сайті. До речі, останній інформативно обновлювався ще у березні місяці.

Михайло ШИШКА, журналіст, спеціально для Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин