Парубій каже, що готовий до відставки, але після підписання «мовного» закону

12:40 24 Квітня 2019

Парубій каже, що готовий до відставки, але після підписання «мовного» закону

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що поставить на голосування питання про своє звільнення з посади відразу після того, як підпише закон «Про функціонування української мови як державної» і будуть зібрані підписи за його відставку.

Про це він сказав під час ранкового засідання парламенту в середу, повідомляє «Укрінформ».

«Я наголошую на тому, що ані на йоту цей процес не буде затримуватись. Збирайте підписи, колеги, і я вам обіцяю наступне: як тільки будуть зібрані необхідні підписи, я невідкладно поставлю це питання на голосування з одним нюансом – після того, коли я, як Голова Верховної Ради України, поставлю підпис під законом про українську мову. А це підпис уже незадовго», – наголосив Парубій.

За його словами, після того, як в апарат ВР 23 квітня надійшла заява про збір підписів про його відкликання і відставку, він невідкладно дав доручення видати підписні листи.

Парубій також зауважив, що його здивувало те, що написано в заяві про його відкликання з посади: «Виявляється, для вас епоха беззаконня, несправедливості, безнаказаності завершена. Це 5 років. Я хочу вам сказати, цих 5 років український парламент прийняв усі закони для прийняття безвізу, яким ви сьогодні користуєтесь. Цей парламент прийняв усі антикорупційні закони, цей парламент прийняв усі закони для захисту національної ідентичності, мови, культури і телебачення. Це, колеги, ваша епоха завершується, і завершилась давно. Ви нас не повернете в епоху пітьми і брехні».

Як повідомляли, народний депутат із групи «Партія «Відродження» Валерій Писаренко розпочав збір підписів за відставку голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин