Павло Барнацький: У Львові діє злочинне угруповання на чолі з Садовим

14:55 27 Березня 2019

Павло Барнацький: У Львові діє злочинне угруповання на чолі з Садовим

Фото: Leopolis.news

Журналіст Павло Барнацький розповів, що, на його думку, влада у Львові та правоохоронні органи перебувають у змові і діють проти деяких мешканців міста.

Про це шеф-редактор газети «Вибір – правозахисник Львівщини», спеціальний кореспондент газети «Антикорупційний вісник» Павло Барнацький заявив під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Павло Барнацький зазначив, що півтора роки тому його газета почала висвітлювати ситуацію із реформуванням медицини у Львові і під час цього вдалося з’ясувати цікаві факти.

«Ми почали висвітлювати той безлад у медицині, який зробив Андрій Садовий. Той самий Садовий, який хотів стати Президентом України, при тому знищивши всю стоматологію Львова. Для того, щоб заволодіти приміщеннями та майном, вони намагаються закрити усі стоматологічні поліклініки. При тому вони не виплачують заробітну плату працівникам третьої стоматології, яка бореться за свої права до сьогодні. Заборгованість по заробітній платі там сягає близько 60 мільйонів гривень. Ми звернулися до президента з цього та інших питань, повідомивши, що у Львові діє організоване злочинне угруповання на чолі із Садовим, в яке входить прокурор області Юрій Квятковський та начальник поліції області Валерій Середа», – розповів Павло Барнацький.

Він додав, що вважає згаданих людей злочинним угрупованням, бо, до прикладу, за фактом заборгованості із виплати заробітних плат стоматологам відкрито понад 100 кримінальних проваджень, але жодне із них не направлене в суд.

«Вони є у зговорі, щоб закрити поліклініку. Жодних реагувань на скарги, на пікети прокуратури, поліції та міської ради. Що це, якщо не змова? Що це, якщо не злочинне угруповання, яке знищує свій народ? Десятки листів генеральному прокурору України, голові Національної поліції, в НАБУ, в ДБР, а реакції – нуль. Ми змушені були передати особисто Президентові України звернення про припинення діяльності злочинного угруповання на чолі із Садовим, Квятковським та Середою. Але президент передав цю заяву прокурору та голові Нацполіції області і тут все почалося», – наголосив Павло Барнацький.

Він додав, що незадовго після зустрічі з президентом восени минулого року він отримав інформацію, що люди, на яких він жалівся керівнику державі, вирішили з ним поквитатися.

«Одним із пунктів розправи наді мною було завдання мене очорнити у підконтрольних ЗМІ. Крім того, були заплановані фізичні погрози. Коли мені це повідомили, я був вражений. Бо мені в житті багато погрожували, але це були бандити. Але, щоб погрожували працівники поліції та прокуратури вбивством, то це забагато.  Я не хотів у це вірити, але згодом їхній план почали втілювати у життя. Тож сьогодні мені та моїй сім’ї є загроза розправи», – сказав Павло Барнацький.

«Зважаючи на цю ситуацію, ми підготували заяву та опублікували її у газеті «Вибір». У заяві написано таке: «Я не стверджую, що Петро Порошенко із снайперською гвинтівкою сидить у засаді і чатує на мене, але я переконаний, що саме його службова недбалість привела до того, що сьогодні за мою журналістську діяльність є загроза моєму життю і здоров’ю». У зверненні також написано про ті факти, які я озвучив сьогодні. Але ми його не відправлятимемо президентові, ні НАБУ. Ця газета разом із зверненням та відповідним листом про захист нас від свавілля влади і від бездіяльності президента пішла у 40 іноземних посольств, які розташовані на території України», – додав він.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин