Переповнені сміттєві майданчики у Львові обіцяють очистити за тиждень

12:49 25 Січня 2017

Переповнені сміттєві майданчики у Львові обіцяють очистити за тиждень

Фото: Leopolis.news

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила низку рішень, завдяки яким протягом тижня з переповнених майданчиків у Львові, ймовірно, вдасться вивезти побутові відходи.

Позачергове засідання комісії відбулося сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка розповів, що комісія ухвалила рішення зобов’язати керівників місцевих органів влади укласти угоди між Львовом та територіальними громадами про вивезення відходів, накопичених на території обласного центру. Це роблять, щоб унеможливити виникнення епідемій у Львові. Граничний термін очищення міста – 7 днів.

Крім того, комісія затвердила звернення до міської влади Львова та уряду України щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

«Потрібно провести конкурс та виготовити проект рекультивації Грибовицького сміттєзвалища за участю міжнародних організацій та структур. Для цього процесу треба залучити кошти міського та державного бюджетів», – пояснив Олег Синютка.

Також рішенням комісії створено ще одну комісію під головуванням першого заступника голови ЛОДА Ростислава Замлинського, засідання якої відбуватимуться щодня о 07:00, де координуватимуть дії перевізників та місцевої влади для вивезення сміття зі Львова.

«Сподіваємося, що до наступного тижня ми повністю вирішимо проблему з накопиченням сміття в місті, й після цього господарські структури Львова повинні розпочати виконання своїх посадових обов’язків і забезпечити щоденне ритмічне вивезення ТПВ з території Львова», – сказав Олег Синютка.

Він додав, що місцеві органи влади зобов’яжуть в обсягах, які не зашкодять їхній екології, прийняти сміття, накопичене у Львові.

Нагадаємо, через переповнені сміттєві майданчики у Львові під час потепління може спалахнути низка інфекцій.

Леся БУРБАН, Leopolis.news 

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин