Пілінг інтимних зон: прихована краса для насолоди і щастя ®

10:00 23 Березня 2019

Пілінг інтимних зон: прихована краса для насолоди і щастя ®

Фото: beautylife.com.ua

Сучасна жінка дуже багато зусиль і часу приділяє красі свого тіла, і це насправді дуже важливо для впевненості та бездоганності, адже привабливим і досконалим має бути не лише обличчя, а й естетичний вигляд інтимної зони.

Гармонія в сексуальній сфері є найважливішою складовою життя будь-якої жінки. Кожна представниця прекрасної статі, незалежно від віку, хоче залишатися улюбленою і бажаною, мати можливість самій насолоджуватись інтимним життям і дарувати насолоду партнеру.

Інтимний пілінг – це затребувана нині процедура, за допомогою якої шкіра в делікатних зонах відбілюється, її колір вирівнюється, а сама зона набуває доглянутого вигляду.

«Система Pink Intimate System, яку використовують під час проведення процедури, складається з низки високоефективних інгредієнтів. Пілінг забезпечує майже миттєвий ліфтинговий ефект та зниження росту волосся, він має заспокійливу дію, очищує шкіру, активізує обмінні процеси й підсилює циркуляцію крові між тканинами та клітинами», – розповідає лікар клініки репродукції людини «Альтернатива» Алла Коник.

Покази до інтимного пілінгу:

  • Нестача вологи в тканинах шкірного покриву;
  • Лущення та сухість в інтимній зоні;
  • Потемніння шкіри та статевих губ, наявність ефекту старіння або «брудної шкіри»;
  • У зрілому віці пігментація, нерівний колір епідермісу та судинні ущільнення;
  • Лікування дряблості в інтимній зоні;
  • Нетравматична біоревіталізація вагінальної зони;
  • Відбілювання лобкової зони та великих статевих губ;
  • Відбілювання пахової зони.

«Багато жінок, які пройшли процедури естетичної гінекології в нашому центрі, зізнаються, що шкодують лише про одне: чому раніше не випробували на собі цей інноваційний метод. То чи варто приховувати свої проблеми, відчувати комплекси через зовнішній вигляд інтимної зони і незадоволеність сексуальним життям, якщо все можна легко вирішити? Адже почуватися здоровою, впевненою, бажаною для коханого чоловіка – це так прекрасно. Будьте в гармонії з собою!» – закликає лікар Алла Коник.

Якщо Вас зацікавила ця процедура, запишіться на консультацію до спеціаліста клініки репродукції людини «Альтернатива», що на вулиці Героїв УПА, 73. Докладнішу інформацію можна отримати за телефонами: 232-77-83 та (096)682-73-52.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин