Пласт у Львові відсвяткує 30-річчя відновлення організації

15:46 12 Квітня 2019

Пласт у Львові відсвяткує 30-річчя відновлення організації

Фото: lviv.plast.org.ua

Цьогорічні заходи осередку організації Пласту у Львові – святкування Дня першої пластової присяги, пластові табори, Свято весни, Відкриття пластового року тощо – буде присвячено 30-річчю відновлення організації.

Про це повідомляє прес-служба осередку.

У святкуванні Дня першої пластової присяги, яке відбудеться 13 квітня, очікують участь понад 2 тисячі осіб. Традиційно пластуни зустрінуться під час Літургії у церкві св. Ольги та Єлизавети. Пізніше відбудуться хода та церемонії на площі біля пам’ятника Іванові Франкові. Також пластуни попрямують до Личаківського кладовища для вшанування пам’яті полеглих героїв та засновників Пласту.

Під час Дня першої пластової присяги діятиме також інформаційна точка, де кожен мешканець може ознайомитися з діяльністю Пласту та долучитись до організації. Також заплановано тематичні ігри-квести для пластунів, майстер-класи та концерт, який відбудеться у Lem Station (трамвайне депо на вулиці Сахарова).

«30 років тому у Львові була створена опікунська рада Пласту. Вже через рік у Львівській міській раді зареєстрували статут громадської організації Пласт. Тоді це називалось спортивно-просвітницьким товариством. Нам вдалось залишитись незалежними від політики, пережити різні турбулентні періоди разом з державою, і діяльність Пласту на основі тої методики, яку заклали засновники 107 років тому, від покоління до покоління, продовжується», – розповів пластун-сеньйор Богдан Гасюк.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин