Понад 80% українців готові голосувати на виборах

12:23 20 Березня 2019

Понад 80% українців готові голосувати на виборах

Більш як 82% українців висловили готовність взяти участь у голосуванні на чергових виборах Президента 31 березня.

Такі дані соціологічного опитування презентувала голова правління Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка Ольга Балакірєва під час прес-конференції, повідомляє «Укрінформ».

«На сьогодні декларований рівень готовності фактично не змінюється із січня місяця і складає 82-83%», – сказала вона.

Згідно з оприлюдненими результатами опитування, 44,8% респондентів однозначно будуть голосувати, ще 35,6% – скоріше будуть.

«У цілому ми можемо казати, що дуже високий рівень готовності йти голосувати. Але хочу нагадати, що це декларований рівень, і ми, соціологи, очікуємо, що все-таки реальний рівень активності і частка тих, хто прийде на вибори, приблизно коливатиметься між 60% і 65%», – підкреслила Балакірєва.

Відповідно до результатів опитування, 22,6% респондентів готові проголосувати за Зеленського, 13,3% – за Тимошенко, 11,5% – за Порошенка.

Водночас Балакірєва наголосила, що загалом 22-23% опитаних не відповіли на запитання, за кого голосуватимуть – вони або не голосуватимуть взагалі або їм важко відповісти, кого підтримуватимуть.

Соціологічне дослідження було проведено з 11 до 18 березня 2019 року центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка. Метод збору інформації – особисте формалізоване інтерв’ю(face-to-face). Участь в опитуванні взяли 2047 респондентів, стандартне відхилення +/-2,2%.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин