Порошенко каже, що не допустить дострокових парламентських виборів

15:34 22 Січня 2017

Порошенко каже, що не допустить дострокових парламентських виборів

Президент України Петро Порошенко заявив, що буде протидіяти спробам дестабілізувати Україну.

Про це він сказав у своєму зверненні з нагоди Дня соборності.

За словами Порошенка, ще одним своїм пріоритетом в новому році вважає забезпечення політичних умов для реформ та відновлення економіки.

«Маю засмутити декого і у Києві, і також у Москві, де особливо слабкі на язик політики не приховують російської ставки на організацію в Україні штучних протестів та дострокових парламентських виборів. Як Президент всіма доступними законними способами протидіятиму спробам дестабілізувати нашу країну і звести нанівець всі ті важкі кроки і перші результати, які забезпечила влада і буквально вистраждав наш український народ», – підкреслив він.

Як відзначив Порошенко, «прикро говорити про це в День соборності, але у нас є політичні сили, які у ретельно завуальованій формі пропонують нам відмовитися від Донбасу, які кажуть поводити себе з мешканцями окупованих районів, так, ніби вони вже й не є нашими громадянами, і їхня доля нас не обходить».

«Хочу передати цим політиками питання: панове, а ви збирали ці території, щоб цими українськими землями розкидатися? Тим більше, що така стратегія, стовідсотково і це вже доведено, до миру не призведе. Мета Росії не є Донецьк та Луганськ. Мета Росії є вся Україна, а не лише Крим та Севастополь», – сказав Петро Порошенко.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин