Порошенко підписав закон про антидопінговий контроль у спорті

18:05 3 Березня 2017

Порошенко підписав закон про антидопінговий контроль у спорті

Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1835-VIII«Про антидопінговий контроль у спорті». Цей документ був прийнятий українським Парламентом у другому читанні 7 лютого цього року.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства сім’ї, молоді та спорту України.

Основною метою нормативно-правового акту є приведення чинного законодавства України у відповідність з Міжнародною конвенцією про боротьбу з допінгом у спорті, забезпечення створення необхідних правових та організаційних засад щодо акредитації лабораторії антидопінгового контролю та з метою забезпечення створення умов для дотримання Україною, Національним антидопінговим центром вимог Всесвітньої антидопінгової агенції.

Закон визначає правові та організаційні засади здійснення антидопінгового контролю в Україні, участі відповідних закладів, установ та організацій у профілактиці, запобіганні застосуванню та поширенню допінгу у спорті.

Реалізація його положень дозволить перейти до європейського принципу управління антидопінговою діяльністю, а саме – створити Наглядову раду антидопінгового контролю, яка має призначати керівників Національного антидопінгового центру та Національної антидопінгової лабораторії, визначати основні напрями антидопінгової діяльності.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин