Порошенко просить українське духовенство закликати до проведення виборів без насильства (ФОТО)

10:46 22 Березня 2019

Порошенко просить українське духовенство закликати до проведення виборів без насильства (ФОТО)

Фото: president.gov.ua

Сьогодні у Києві Президент України Петро Порошенко провів зустріч з членами Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, на якій попросив представників духовенства закликати українців до непричинення насильства під час виборів.

Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.

«Україна увійшла у виборчий період. Вибори – це є випробовування для держави, для демократії, випробовування єдності для будь-якого суспільства. А особливо для суспільства, яке знаходиться у стані війні. На кордоні якого знаходяться російські дивізії, готові до вторгнення», – сказав Президент.

Глава держави наголосив, що щодня відбуваються обстріли і провокації на лінії фронту. І, на жаль, майже щодня наші герої віддають своє життя за свободу, незалежність нашої держави, за можливість розбудовувати державу.

«Я був би вам дуже вдячний, якби Всеукраїнська Рада Церков закликала провести вибори без насильства. Провести вибори в мирі і спокої. Ваш заклик до суспільної злагоди обов’язково буде почутий. Цей заклик міг би бути доповненим молитвами за перемогу, мир і єдність в Україні», – звернувся Президент до учасників зустрічі.

Петро Порошенко зауважив, що з боку Кремля це зветься гібридна війна, і його посланці не просто атакують нашу країну на сході, незаконно анексували Крим, а ще й ведуть активну інформаційну війну, несуть фейкові новини, брехню, розбрат і ненависть.

Президент переконаний, що сьогодні, коли Україні конче потрібні єдність та мир, у цей складний час голос церкви є надзвичайно важливим. «Важливим у питаннях суспільного миру, адже ви маєте великий авторитет у суспільстві», зауважив він.

 «Ми разом з українськими волонтерами, добровольцями, ми разом сказали – ні насильству під час виборів. Справді, це нас турбує. Що є прояви агресії, прояви ненависті, протистояння, яке хтось хоче спроектувати в лоно українського суспільства. Але можливо ті, яким найбільше довіряє сьогодні український народ – армія, волонтери, церкви і релігійні організації – ми разом кажемо: ні насильству. Бо інакше необхідних умов для чесних і справедливих, прозорих виборів не можна створити» , – наголосив Верховний архієпископ Української греко-католицької церкви Святослав.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин