Порошенко також здав аналізи (ВІДЕО)

10:21 5 Квітня 2019

Порошенко також здав аналізи (ВІДЕО)

Фото: принтскрин відео

Сьогодні близько 09:30 Президент Петро Порошенко здав аналізи в медпункті НСК «Олімпійський».

Відповідне відео розміщено на його сторінці у Facebook.

Стадіон, так стадіон. Сьогодні на "Олімпійському" здав усі необхідні аналізи та надав дозвіл на проведення досліджень в різних клініках щодо відсутність алко- та наркотичної залежності. Перші результати будуть оприлюднені буквально за декілька хвилин, далі за кілька годин. Вважаю, що ця процедура проведення аналізів взагалі має бути обов’язковою, тому що питання відсутності алко- та наркозалежності у кандидата у Президенти – це питання національної безпеки.

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 4. April 2019

За словами медиків, перші результати аналізів будуть готові за 2 години. Проводитимуть їх у чотирьох різних установах.

Після аналізів Порошенко вийшов на брифінг.

«Мене запросили на стадіон «Олімпійський». Я сьогодні на стадіоні. Я так розумію, Володимира Олександровича не було? Я прийшов – тебе нема. Я твердо переконаний, що він набереться мужності, доїде сюди, і дебати відбудуться, тим більше, що це є вимога українського закону», – сказав Порошенко.

Він додав, що з розумінням і схваленням поставився до пропозиції Зеленського щодо медичної перевірки на відсутність наркотичної чи алкогольної залежності в кандидатів у Президенти.

«Я одразу дав дозвіл на проведення зазначених досліджень. Я навіть не знаю, які клініки, їх 4, вони різні – ті, що висловили бажання приїхати, провести незалежне дослідження. Вони мають можливість це зробити», – сказав Порошенко.

Нагадаємо, опонент Порошенка Володимир Зеленський здав аналіз раніше у приватній лабораторії, аргументувавши це тим, що на НСК «Олімпійський» немає лабораторії.

Як відомо, кандидат у Президенти, шоумен Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати із чинним Президентом Петром Порошенком на НСК «Олімпійський», в якому, зокрема, закликав його здати аналізі на вживання алкоголю та наркотиків. Петро Порошенко погодився взяти участь у дебатах.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин