Порятунок малого та середнього бізнесу, або Чи влада хоче підтримувати промисловість у Львові?

17:56 26 Квітня 2019

Порятунок малого та середнього бізнесу, або Чи влада хоче підтримувати промисловість у Львові?

Львів – один із лідерів за темпами будівництва в країні. Місто динамічно розвивається та реалізує нові інвестиційні проекти. На превеликий жаль, влада міста вирішила втрутитись у діяльність малого та середнього бізнесу, яка провадить свою діяльність на території м. Львова та знищити промисловість та виробництво, яке працює та розвивається, сплачуючи при цьому податки у місцевий бюджет та створюючи робочі місця у м. Львові.

Скандал довкола Львівського фрезерного заводу неодноразово описували різні ЗМІ.

Суть справи – на території колишнього Львівського фрезерного заводу (вул. Зелена, 149) розташовано чимало підприємств, які є частиною промисловості у Львові та здійснюють свою діяльність в рамках Закону. Відомо, що практично уся територія Львівського фрезерного заводу передана в оренду різного роду підприємствам. Декілька з них у передбаченому законом порядку є законними користувачами частини території та щомісяця сплачують орендну плану до міського бюджету. Однак новопризначене керівництво Львівського фрезерного заводу та влада міста вирішила, що краще цю територію виділити під забудову житла. Станом на сьогодні керівництво заводу у незаконний спосіб намагається втрутиться у господарську діяльність підприємств, блокуючи в’їзд на територію та блокування доступу до частини приміщень, де розташоване виробництво продукції цих підприємств.

«Ми не можемо залишатись осторонь таких подій, адже промисловість та виробництво різного роду продукції сприяє підвищення економічних показників регіону, тим самим забезпечуючи додаткового надходження до бюджету міста та робочі місця для містян, тому будемо і далі висвітлювати проблеми малого та середнього бізнесу промисловців, якщо комусь відомі факти знищення промисловості повідомляйте, зупинимо разом – 0688583663», – розповів Іван Спринський, голова ГО «Рабів до Раю не пускають».

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин