Посадовці ДП «Львіввугілля» відповідатимуть перед судом за смерть двох працівників

15:20 10 Квітня 2019

Посадовці ДП «Львіввугілля» відповідатимуть перед судом за смерть двох працівників

Фото: varianty.lviv.ua

Трьох посадовців ДП «Львіввугілля» судитимуть за смерть двох осіб під час робіт з підвищеною небезпекою.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, у жовтні 2017 року начальник та механік структурного підрозділу однієї з шахт ДП «Львіввугілля» не забезпечили працівників, залучених до ремонту прохідницького комбайна, необхідною технологічною документацією, не провели цільовий інструктаж, не проконтролювали та не забезпечили безпечне виконання ремонтних робіт. Крім того, такі роботи вели без технічного нагляду. Як наслідок – хвостова частина комбайна, яку не було надійно закріплено, впала на голову гірнику, який від отриманих травм помер.

У вересні 2016 року, начальник підрозділу вуглезбагачувального підприємства Сокальщини, відповідальний за належне утримання виробничих будівель і споруд, не створив безпечні умови праці, внаслідок чого одна із працівниць провалилася крізь перекриття монтажного пройому та впала на бетонну підлогу, отримавши тілесні ушкодження несумісні із життям.

Обвинувальні акти проти посадових осіб, яких обвинувачують у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, що спричинило загибель двох осіб, скеровано до суду. За вчинене фігурантам загрожує позбавлення волі на строк до 8 років з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин