Повернення «Приватбанку» Коломойському спричинить глибоку економічну кризу – Порошенко

16:39 15 Квітня 2019

Повернення «Приватбанку» Коломойському спричинить глибоку економічну кризу – Порошенко

Президент України Петро Порошенко застерігає, що зміна позиції держави у питанні ПриватБанку, на що натякають і чого прагнуть його колишні власники, спричинить глибоку економічну кризу і в країні, і у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями, партнерами України.

Про це глава держави заявив під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу, інформує прес-служба президента.

«Я був шокований вимогою двохмільярдної компенсації – два мільярда доларів, за ПриватБанк. Це питання вже на столі. Це те, що нас чекає», – сказав Глава держави нагадавши, що про це говорять особи, пов’язані із кандидатом у Президенти Володимиром Зеленським.

Він зауважив, що так само піднімається і питання позову до суду щодо визнання незаконною націоналізації банку. «Які намагаються вони дуже швидко провести до президентських виборів, щоб потім сказати, що це відбулося без їх участі. Не вийде», – зауважив Петро Порошенко.

«Різкі рухи щодо банку створюють певні загрози коштам його численних клієнтів. Рішення на користь колишнього власника стане потужним ударом по співпраці з Міжнародним валютним фондом. Спроба націоналізації ПриватБанку, якою ми, нагадаю, врятували кошти більше 22 мільйонів вкладників, 22 мільйонів громадян України», – заявив Президент.

Він акцентував на тому, що рішення щодо націоналізації ПриватБанку «дуже ретельно обговорювалося і на Раді національної безпеки і оборони, і в українському Уряді, і з міжнародними фінансовими організаціями».

«І отже, «задній хід» викличе глибоку кризу в стосунках з МВФ. З відповідними ризиками для макроекономічної стабільності, для курсу і може потягнути за собою нову кризу», – наголосив Глава держави.

Петро Порошенко висловив впевненість, що переможе на президентських виборах та зможе запобігти розвитку подій саме за таким негативним сценарієм. «Виграти вибори, забезпечити політичну стабільність і продовження реформ, незворотність нашого європейського та євроатлантичного руху», – сказав глава держави.

Як повідомляли, Господарський суд Києва розглядає позов олігарха Ігоря Коломойського про визнання недійсним договору купівлі-продажу державою акцій «Приватбанку».

За 2 роки Зеленський 13 разів літав до Коломойського

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин