Права на ролик Зеленського з викликом на дебати належать Кремлю

10:00 4 Квітня 2019

Права на ролик Зеленського з викликом на дебати належать Кремлю

Фото: znaj.ua

Авторські права на відеоролик, у якому Володимир Зеленський підтвердив готовність дебатувати із чинним Президентом Петром Порошенком, належать російській компанії Kedoo Entertainment Russia.

Ця фірма представляє в інтернеті інтереси головних російських пропагандистських ЗМІ – «Першого каналу» та холдингу ВГТРК, до якого, наприклад входить, телеканал «Россия-24» та низка інших каналів. Їхній власник – уряд РФ.

Виходить, що авторськими правами на ролик кандидата в президенти Зеленського, патріота і реформатора, володіють росіяни. Ну, «стадіон, так стадіон». На нас чекає неперевершене шоу.

Згодом Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що інформація про російську фірму, яка має корпоративні права на відеоролик кандидата в президенти Володимира Зеленського про дебати є фейком і видалила свій попередній пост про це.

Нагадаємо, кандидат у Президенти, шоумен Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати із чинним Президентом Петром Порошенком на НСК «Олімпійський».  Петро Порошенко погодився взяти участь у дебатах.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин