Представники Американської торгово-промислової палати в Україні відвідали Львів

19:42 24 Березня 2019

Представники Американської торгово-промислової палати в Україні відвідали Львів

Фото: прес-служба ЛОДА

Сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з представниками Американської торгово-промислової палати в Україні.

Зустріч відбулась в межах візиту представників торгово-промислової палати на Львівщину з метою ознайомлення і вивчення інвестиційної привабливості області, інформує прес-служба ЛОДА.

«В загальному цифри інвестицій в область показують дуже хорошу динаміку. До прикладу у 2015 році ми починали з 15 мільйонів доларів, і практично щороку подвоювали, відтак вийшли на понад 128-130 мільйонів доларів іноземних інвестицій в область. За цей час відкрили 242 нових виробництва, зараз на супроводі у нас перебуває 642 проекти. Зокрема по цих проектах працює підрозділ супроводу інвестиційних проектів, який ми створили у Львівській ОДА. Ми розписуємо із інвестором дорожню карту реалізації проекту і сприяємо на кожному етапі його реалізації»,- розповів Олег Синютка.

Також очільник області зупинився на геоінформаційній системі, пасажиропотоку, залізничній та дорожній інфраструктурі, системі профтехосвіти, функціонуванні та створенні нових кластерів та низці інших сфер, які сприяють розвитку туризму та інвестуванні в область.

«Торік Львівщина увійшла у трійку лідерів за обсягом туристичного збору, кількістю розміщених у готельних закладах та за кількістю туристів з України»,- додав Олег Синютка.

Відтак, сторони порушили актуальні питання серед яких категоризація готелів, залучення інвестицій, входження мережевих операторів.

Зазначимо, що   учасники Американської ТПП в Україні вже втрете відвідують Львівщину з візитом.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин