- Україна модернізує літак АН-158
- Замість Укроборонпрому створять держорган з розширенішими повноваженнями
- Зеленський прокоментував видачу паспортів РФ мешканцям окупованого Донбасу
- Путін заявив, що «із задоволенням» подискутував би із Зеленським про Донбас
- Львівський стрілець Олександр Петрів здобув ліцензію на Олімпіаду-2020
- Розслідування провокаційного соцопитування про долю Галичини триває – СБУ Львівщини
Представники ЛНМУ ім. імені Данила Галицького стали учасниками міжнародного проекту PRM Section&Board of UEMS
Представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького стали учасниками міжнародного проекту PRM Section&Board of UEMS.
Про це інформує відділ комунікації та промоції медичного університету.
Стартував проект з підготовки першої української генерації вчителів PRM Section&Board of UEMS (ФРМ) та започаткування першої в Україні навчальної програми первинної спеціалізації (резидентури) з ФРМ.
Менторами проекту є Alvydas Juocevicius (Professor, FEBPRM), Паст-Президент Ради PRM Section & Board of UEMS, голова комісії з сертифікації/ресертифікації тренінгових центрів, член сертифікаційного журі Ради PRM Section & Board of UEMS, Національний менеджер зі спеціальності «фізична та реабілітаційна медицина» Литви, президент Литовського товариства ФРМ, керівник Центру фізичної та реабілітаційної і спортивної медицини VUL Santaros klinikos та Aivars Vetra (Professor, FEBPRM), Паст-Президент Baltic and North Sea PRM Forum, член сертифікаційної комісії Латвійської асоціації лікарів реабілітації, професор департаменту реабілітації факультету безперервної освіти та засновник факультету реабілітації Rīgas Stradiņa universitāte (Riga Stradins University), головний консультант з фізичної та реабілітаційної медицини Riga Eastern Clinical University Hospital «Gailezers».
24 січня 2019 р проект був офіційно відкритий у межах офіційної зустрічі у Посольстві Литви в Українi.
Упродовж 21-24 січня на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика відбулися два відбіркові тури та іспит.
Відбір був складним і абсолютно незалежним (резюме, екзамен, співбесіда, досконале володіння англійською мовою).
З усіх закладів вищої медичної освіти України до першого туру були допущені 24 особи, до другого – лише 13, серед яких представники кафедри реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – в.о. доцента, к. мед. н. Оксана Гдиря та асистент кафедри Назар Негрич.
Проект відбувся за підтримки NATO Support and Procurement Agency – NSPA, активної позиції Міністерства соціальної політики України, а також академічних партнерів проекту з українського боку: Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Вінницького національного медичного університету імені Пирогова та головного клінічного партнера – Київської обласної клінічної лікарні.
Участь в такому проекті – великий плюс для іміджу університету в цілому, новий виток професійного росту, але також і велика копітка робота:
- щотижневі онлайн-семінари з балтійськими колегами;
- практичне долучення до надання реабілітаційної допомоги в українських закладах з клінічними супервізіями професорів Литви та Латвії;
- щосеместрові практичні та теоретичні іспити;
- практичні заняття на базі реабілітаційних клінік Литви та Латвії;
- участь в роботі над українським перекладом сучасного підручника з ФРМ;
- складання європейського сертифікаційного іспиту з ФРМ;
- створення повного комплекту навчальних матеріалів для 4-річної програми первинної спеціалізації (резидентури) з ФРМ та викладання на циклах спеціалізації з ФРМ, що зараз почались на кафедрах та мають за мету перенавчання існуючих українських лікарів.
Leopolis.news
Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.