Президент з родиною привітали українців з Різдвом (ВІДЕО)

14:42 7 Січня 2017

Президент з родиною привітали українців з Різдвом (ВІДЕО)

Фото: прес-служба Президента України

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та дітьми Євгенією, Олександрою та Михайлом привітали українців з Різдвом Христовим.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Глава держави наголосив, що Різдво Христове є великим церковним та глибоко родинним святом. «Незбагненне диво – народження у вертепі Сина Божого – назавжди змінило світ. Це диво нагадало, що найголовніша заповідь – любити ближніх, як самих себе. Народженню Ісуса раділи небо й земля, Діва Марія та Йосип, пастухи й волхви. Усім своїм життям Ісус долав зло і дарував віру у Спасіння», – сказав Президент.

Своєю чергою, дружина глави держави зазначила, що світлий і радісний день Різдва надихає всіх бути чуйними й уважними, ділитися теплом своїх сердець і простягати руку допомоги.

Президент зазначив, що українці з давніх-давен наповнюють Різдво урочистістю та святістю, а вертепи і колядки після служби Божої стали унікальним духовним надбанням українського народу. «У це прекрасне свято, коли всі збираються за родинним столом, пропоную найперше біля святих образів помолитися за воїнів, які і в ці новорічно-різдвяні дні захищають нас від ворога-антихриста. Звертаюся до новонародженого Спасителя із проханням дати їм сил і берегти їхні земні життя. І всю нашу країну врятуй, Господи, від усякого зла», – сказав Глава держави.

«Бажаємо всім здоров’я, міцності духу, реалізації мрій і сповнення намірів, а головне – Божого благословення. Смачної куті та веселих свят, бо аж «три празники в гості». Христос народився!» – зазначив Петро Порошенко.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин