Президентське фіаско Садового

08:43 12 Квітня 2019

Президентське фіаско Садового

Фото: vlasno.info

Соціологія – цікава наука. Вона робить пізнаваним те, що політики часто намагаються приховати. Наприклад, справжні цифри лояльності електорату до тієї чи іншої політичної сили.

Візьмемо особистий рейтинг колишнього кандидата в Президенти Андрія Садового. Ні агресивна рекламна кампанія, ні пошук шляхів до сердець молоді в соцмережах, ні «маленький Ісусик» йому не допомогли. Якби мер Львова не відмовився від участі в перегонах на користь Анатолія Гриценка, його цифри коливалися б на рівні з технічними кандидатами Юлії Тимошенко.

До речі, «злиття» Садового нічого не дало і Гриценку. Єдиний регіон, де «вічний непрохідний» полковник суттєво додав у підтримці виборців – Львівщина. Отже, можна зробити цілком логічний висновок, що Садовий як був, так і залишився політиком регіонального масштабу. Окрім Львова, персона лідера «Самопомочі» нікого в Україні не цікавить.

Що зовсім не принижує його якості як політика – він безпринципний, цинічний, далекоглядний, уміє добре аналізувати і прораховувати на кілька ходів наперед. Тому вихід із президентської кампанії мер Львова прорахував дуже ретельно, в іншому разі на нього чекало катастрофічне фіаско. З можливими рейтингами в 1-2 відсотки завести своїх людей у новий парламент видавалося зовсім непосильним завданням.

Й остання заява Садового про очищення партії «Самопоміч» – це теж крок на випередження. Нібито він контролює ситуацію і начебто ініціатива виходить від нього. Насправді ж фракція у ВР просто почала розвалюватися, враховуючи особисті рейтинги Андрія Івановича і поточні перспективи партії. З корабля, який тоне, вже почали бігти…

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин