Профспілка гірників вимагає щонайшвидшого розслідування аварії на «Степовій» (ЗАЯВА)

17:10 6 Березня 2017

Профспілка гірників вимагає щонайшвидшого розслідування аварії на «Степовій» (ЗАЯВА)

Незалежна профспілка гірників України виступила із заявою щодо аварії на шахті «Степова».

«Аварія на шахті «Степова» ДП «Львіввугілля» та загибель восьми гірників – жахлива трагедія для усієї України. Водночас вона свідчить, до чого може призвести недофінансування вугільних підприємств, і як наслідок – порушення вимог техніки безпеки праці», – йдеться у заяві.

Незалежна профспілка гірників України висловила занепокоєння тим, що у такій ситуації досі не розблоковані рахунки ДП «Львіввугілля». Навіть кошти на поховання загиблих гірників виділялися з великими труднощами.

Шахтарі ще не повністю отримали зарплати за січень.

НПГУ вимагає вжити усі заходи для негайного розблокування рахунків ДП «Львіввугілля», погашення заборгованості, а також надати відповідну фінансову допомогу підприємству для ліквідації наслідків аварії на «Степовій» та відновлення її роботи.

Профспілка також вимагає від урядовців щонайшвидшого розслідування аварії та визначення її причин.

Раніше голова Червоноградського відділення Незалежної профспілки гірників України Віталій Оніжук повідомляв, що шахта відновить роботу 6 березня, однак там ще проводять дегазацію через високий рівень метану.

Нагадаємо, 2 березня, о 12:46 у с. Глухів Сокальського району Львівської області на шахті № 10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» на горизонті 550 м, в 119 конвеєрі внаслідок вибуху стався обвал гірської породиЗагинули 8 шахтарів, десятки постраждали. За попередньою версією, обвал спричинив вибух метану. За фактом вибуху на шахті «Степова» зареєстровано кримінальне провадження.

Кабінет міністрів створив комісію для розслідування обставин вибуху на шахті «Степова» у Львівській області.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин