Протирадіаційні сховища в Бродах повернули в держвласність

16:04 6 Березня 2017

Протирадіаційні сховища в Бродах повернули в держвласність

Фото: versii.if.ua

Суд ухвалив рішення про повернення в державну власність трьох протирадіаційних сховищ у Бродах загальною площею близько 1,4 тис. кв. м.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Співробітники прокуратури вивчали питання стану збереженості споруд цивільного захисту на території області. Як наслідок, вони звернулися з позовною заявою до господарського суду Львівської області в інтересах держави до двох суб’єктів господарювання про витребування з їхнього незаконного користування трьох протирадіаційних сховищ загальною площею близько 1,4 тис. кв. м, що в м. Броди на вул. А. Шептицького, 1.

«2016 року вказаний позов було задоволено в повному обсязі. Не погодившись з таким рішенням відповідач оскаржив його в апеляційному порядку. За наслідками розгляду апеляційної скарги, 22 лютого цього року Львівський апеляційний господарський суд підприємству відмовив в її задоволенні. Таким чином, залишено без змін попереднє рішення суду, згідно з яким вказані споруди цивільного захисту повернуто в додержавну власність», – зазначено в повідомленні.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин