Приміський транспорт треба перехоплювати ще на в’їздах до Львова – експерт

15:56 12 Січня 2017

Приміський транспорт треба перехоплювати ще на в’їздах до Львова – експерт

Фото: Leopolis.news

Транспортну ситуацію у Львові можна поліпшити, якщо автобуси з сусідніх міст і сіл матимуть кінцеву зупинку на автостанціях на околицях міста. До того ж варто зробити автопорти для туристичного транспорту.

Про це розповів в інтерв’ю кореспонденту Leopolis.news викладач кафедри містобудування Національного університету «Львівська політехніка» Степан Тупісь.

«Важливою також є ліквідація двох видів транзиту, які є у Львові. Це транзит автобусів, які в’їжджають у Львів з сусідніх міст та сіл. Їх треба перехоплювати ще на в’їздах до міста й робити там автостанції. До прикладу, автостанція на Городоцькій. Чому перевізники повинні їхати до «Скрині», якщо їх усіх можна зібрати ще біля «Метро»? Людина, яка приїжджає у Львів, все одно біля «Скрині» пересідає в громадський транспорт і їде, куди їй треба», – зазначив Степан Тупиісь.

Також він звернув увагу на питання туристичних автобусів. Ідеться про так звані автопорти, де можна було б перехоплювати туристів, саджати їх у дрібніший транспорт і робити екскурсії.

Більше про транспортні проблеми Львова читайте тут.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин