Путін заявив, що Росія готова захищати вірян у сусідніх країнах

18:20 31 Січня 2019

Путін заявив, що Росія готова захищати вірян у сусідніх країнах

Фото: Еспресо.TV

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що Москва залишає за собою право реагувати в разі загрози порушення права на свободу віросповідання в сусідніх країнах.

Як повідомляє «Українська правда», про це він сказав на заході з нагоди десятиріччя інтронізації очільника РПЦ Кирила.

Коментуючи створення в Україні автокефальної церкви, Путін знову поскаржився на нібито втручання української влади в церковні справи і додав, що в Росії такі дії вважають «абсолютно неприпустимими».

«Ми поважали і будемо поважати незалежність церковного життя, тим більше – в сусідній суверенній країні. Тим не менш, залишаємо за собою право реагувати і робити все для захисту прав людини, в тому числі і на свободу віросповідання», – підкреслив Путін.

Також він подякував Кирилу за «духовне годування» російського воїнства і заявив, що це нібито допомагає офіцерам і солдатам бути переконаним у своїй «моральній правоті».

Окрім того, Путін відзначив зусилля глави РПЦ у «зміцненні довіри» між країнами і народами та висловив сподівання, що «Російська православна церква і надалі матиме дієву миротворчу силу».

Нагадаємо, станом на 28 січня до Православної церкви України (ПЦУ) перейшло 146 парафіяльних храмів Української православної церкви Московського патріархату.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин