Російська пропагандистка Віщур впевнена, що Зеленський її звільнить

12:04 17 Квітня 2019

Російська пропагандистка Віщур впевнена, що Зеленський її звільнить

Фото: radiosvoboda.org

Олена Віщур, яку СБУ звинувачує в антиукраїнській діяльності, не визнає себе винною і сподівається, що опиниться на волі у разі обрання президентом України Володимира Зеленського.

Про це пише «Радіо Свобода».

«Я маю надію, коли Зеленський стане президентом, то він припинить політичні репресії. Я покладаю надії на краще. Сподіваюсь, що в Україна буде нова влада, яка не схоче лягати ні під Європу, ні під США, ні під Росію. У мене немає враження, що Росія щось забрала в України», – наголосила Олена Віщур у коментарі перед початком судового засідання.

Олена Віщур не визнає анексії Криму. «Крим – кримчан, турецький, немає підстав називати його українським», – зауважила вона.

Нагадаємо, за інформацією Служби безпеки України Львівської області, Олена Бойко – російська пропагандистка, яка з 2014 року поширювала через інтернет антиукраїнські матеріали, пропагувала протистояння між українцями через політичні переконання, публічно закликала до порушення територіальної цілісності України, підтримувала угрупування «ДНР» і «ЛНР».

Жінка у серпні 2015 року виїхала на тимчасово окуповані території, потім у Росію. Через російські медіа закликала до зміни територіальних меж України.

У січні затримали журналістку зі Львова Олену Бойко, яку депортували з Російської Федерації в Україну через пункт пропуску «Гоптівка». Прикордонники передали її СБУ.

Їй інкримінують посягання на територіальну цілісність України. Олені Бойко обрано запобіжний захід – утримання під вартою на 60 діб.

Львівський суд почав розгляд справи Олени Бойко (Віщур).

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин