Розслідування провокаційного соцопитування про долю Галичини триває – СБУ Львівщини

16:14 27 Квітня 2019

Розслідування провокаційного соцопитування про долю Галичини триває – СБУ Львівщини

Фото: zaxid.net

Управління СБУ у Львівській області продовжує процесуальні дії в межах відкритого кримінального провадження щодо соціологічного опитування про майбутнє Галичини, в якому вбачають заклики до посягання на територіальну цілісність держави.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook речник Олег Александров.

«Процесуальні дії продовжуватимуться. Слідством УСБУ офіційно, в межах діючого кримінального провадження, допитано ряд осіб, залучених до цього дослідження. Заплановано інші процесуальні заходи, у т.ч. проведення семантико-лінгвістичної експертизи», – повідомив Александров.

За його словами, слідство у справі веде регіональне управління СБУ, а особа, яка повідомила про те, що нібито під час перевірки порушень не виявлено, не була на це уповноважена.

«Хто і що саме коментував з приводу перевірки, яка «нічого не виявила» – не відомо, але це точно не особи, уповноважені регіональним органом, який веде слідство», – наголосив речник УСБУ Львівщини.

Також він зауважив, що «активність соціологів співпала в часі із рішенням кремля розпочати паспортизацію мешканців окупованих територій».

«Не піддаємо сумніву права соціологів на професію, але в даному випадку всі крапки має розставити слідство», – підсумовує Александров.

Нагадаємо, 24 квітня управління СБУ Львівщини повідомило, що почало перевіряти провокаційне опитування про «перспективи регіону», в якому вбачають заклики до посягання на територіальну цілісність держави. Опитування щодо долі Галичини після завершення президентських виборів проводили від Київського міжнародного інституту соціології. 26 квітня генеральний директор КМІСу повідомив, що Служба безпеки України після перевірки не виявила порушень за фактом поширення опитування щодо долі Галичини після президентських виборів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин