«Рукавичка» отримала кредит від ЄБРР

14:03 20 Січня 2017

«Рукавичка» отримала кредит від ЄБРР

Один з найбільших рітейлерів Західної України, мережа супермаркетів «Рукавичка» отримала 135 млн грн кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку.

Урочисте підписання угоди між ТзОВ «Львівхолод» та ЄБРР відбулось за участі директора ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, голови ЛОДА Олега Синютки та президента ТзОВ «Львівхолод» Богдана Козака, – повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Кредит від ЄБРР надається в гривнях – 135 млн, що еквівалентно 5 млн дол., та розрахований на 6 років. Кошти надходитимуть двома траншами – перший транш в 80 млн грн очікують цього року. Як розповів керівник ТзОВ «Львівхолод» Богдан Козак, кошти будуть спрямовані на відкриття 42 нових магазинів у Західній Україні, модернізацію та підвищення енергоефективності в діючих магазинах, а також розширення логістичного центру.

Наразі в межах компанії працює близько 3300 працівників, залучення грошей від Європейського банку реконструкції та розвитку дозволить відкрити ще 1000 нових робочих місць та вдвічі збільшити податкові надходження в місцевий та державний бюджет.

IMG_6963

«Мені надзвичайно приємно перебувати тут з візитом і я одразу собі пригадав зустріч в минулому році, коли ми підписували нашу першу угоду у Львові. Для нашого банку це добрий знак, – починати з такої події новий рік у Львові. Справа не лише у знаках, а й у постійній та наполегливій праці, зокрема облдержадміністрації та такої мережі, як «Рукавичка», в прагненні рости та розвиватися», – зазначив Шевкі Аджунер.

Грант для ТзОВ «Львівхолод» включатиме у себе широкий спектр заходів з енергоефективності, зокрема встановлення систем рекуперації тепла та твердопаливних котлів, а також зміну існуючих холодильних апаратів та іншого обладнання в мережі «Рукавичка».

«Мені дуже імпонує, що завдяки цим коштам, які ми спрямуємо на розвиток, відкриємо на протязі 2-3 років 42 нових магазини. Зможемо дуже суттєво переоснащати нашу компанію, наші магазини. Хочемо відкрити в кожному магазині власну пекарню, щоб покупець відчував запах хліба та затишку», – розповів Богдан Козак.

Фото: Leopolis.news

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин