Рятувальники нагадують, як безпечно занурюватися у воду на Йордан

19:22 18 Січня 2017

Рятувальники нагадують, як безпечно занурюватися у воду на Йордан

Фото: val.ua

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян здійснювати купання лише у визначених місцях, де будуть пункти чергування рятувальників та медиків, повідомляє прес-служба відомства.

Рятувальники просять дотримуватися простих правил поведінки на воді, виконання яких допоможе зберегти життя та здоров’я. Перед купанням бажано мати попередній досвід занурень у холодну воду. «Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді незагартованих людей може спричинити до загального переохолодження організму та «холодового» шоку», – застерігають надзвичайники.

Вони рекомендують усім, хто планує омиватися в холодній воді, перед зануренням в ополонку розігрівати тіло, занурюватися лише по шию, не замочуючи голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Перебувати в ополонці можна не більше ніж 10 секунд – трьох занурень цілком достатньо.

Якщо з вами дитина, то уважно стежте за нею під час занурення в ополонку. При виході з води не слід триматися безпосередньо за металеві поручні, можна використовувати сухий рушник.

Після виходу з води, необхідно добре розтерти тіло сухим рушником, одягнутися, виконати декілька інтенсивних фізичних вправ, випити гарячого чаю. Купання в крижаній воді під впливом алкоголю категорично заборонено.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин