Рятувальники проводять профілактичні рейди для запобігання пожеж (ФОТО)

21:57 20 Січня 2017

Рятувальники проводять профілактичні рейди для запобігання пожеж (ФОТО)

Сьогодні фахівці Червоноградського МВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з правоохоронцями, представником відділу оборонної та мобілізаційної роботи Червоноградської міської ради, та дільниці житлового експлуатаційного фонду провели відпрацювання в м. Червоноград.

Як інформує прес-служба ГУ ДСНС у Львівській області, рятувальники поспілкувалися із самотніми людьми похилого віку, людьми, що мають шкідливі звички, а також завітали до багатодітних родин.

Фахівці ДСНС звернули увагу людей на важливість дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електронагрівальними приладами, побутовим газом, про небезпеку від піротехнічних виробів. Також мешканцям нагадали як діяти, якщо розбився медичний термометр. Основні правила також зафіксували на інформаційних листівках, які вручили кожному господарю помешкання.

рятувальники1

Таке ж відпрацювання провели рятувальники Залізничного РВ ГУ ДСНС України у Львівській у населеному пункті Рудно. Громадянам розповідали про правила поводження з вогнем у побуті, переконували їх, що іноді навіть невдало загашені цигарка чи сірник можуть призвести до фатальних наслідків. Жителям вказали на виявлені недоліки протипожежного стану помешкань. Деякі порушення усувалися негайно, інші господарі осель пообіцяли виправити недоліки у найкоротші терміни.

Комплексні відпрацювання населених пунктів на Львівщині проводитимуться й надалі. Адже біду легше попередити, ніж пожинати її гіркі плоди.

рятувальники3

За даними ДСНС, з початку року на Львівщині на пожежах загинуло 5 людей, ще 7 отримала травми. Останній випадок трапився 19 січня у м. Стрий. У квартирі залишили без нагляду запалену свічку, яка спричинила виникнення займання. Літня власниця помешкання отримала отруєння продуктами горіння, і у важкому стані госпіталізована в реанімаційне відділення лікарні.

Основними причинами такої невтішної ситуації є власна необережність громадян у поводженні з вогнем, порушення правил влаштування та експлуатації приладів опалення і електрогосподарства.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин