Зеленський і Саакашвілі обмінялися компліментами (ВІДЕО)

14:28 31 Березня 2019

Зеленський і Саакашвілі обмінялися компліментами (ВІДЕО)

Фото: antikor.com.ua, uk.etcetera.media

Колишній президент Грузії і голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі похвалив кандидата в Президенти України Володимира Зеленського у відповідь на його лестощі на свою адресу.

Сьогодні, 31 березня, відповідаючи на запитання журналіста після голосування на виборчій дільниці, Зеленський наголосив на важливій ролі, яку відіграє Саакашвілі в захисті української демократії. Відповідне відео опубліковано на сторінці у Facebook «Команди Зеленського».

«Головна роль, яку виконує нині Міхеіл Саакашвілі, коли захищає демократію України та Європі та показує це всіма своїми діями. Думаю, він дуже серйозний дипломат і консультант для будь-якої людини, для будь-якого кандидата, який сьогодні йде в політику і стане Президентом. Я думаю, що допомога такої людини знадобиться», – відповів Зеленський на запитання про роль Міхеіла Саакашвілі в українській політиці.

Володимир Зеленський віддає свій голос на Виборах Президента України 2019

Gepostet von Команда Зеленського am Sonntag, 31. März 2019

У відповідь на це Міхеіл Саакашвілі заявив, що Зеленський не схожий на інших політиків.

«Як же він не схожий на традиційних політиків. А канал грузинського олігарха, ставлячи це питання сподівався, що Зеленський відповість: Та що ви, який ще Саакашвілі, нехай забирається у свою Грузію, – більшість українських «політиків» відповіли б саме так!» – так прокоментував слова Зеленського на своїй сторінці у Facebook Міхеіл Саакашвілі.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин