Садовий хоче створити цехи з пресування сміття у 5 районах Львова

11:16 19 Січня 2017

Садовий хоче створити цехи з пресування сміття у 5 районах Львова

Фото: Leopolis.news

На сьогоднішню позачергову сесію Львівської міської ради голова міста Андрій Садовий виніс такий проект рішення – «Про критичну ситуацію, яка склалася на адміністративній території Львівської міської ради у зв’язку з неможливістю вивезення твердих побутових відходів».

Садовий пропонує визнати ситуацію із вивозом твердих побутових відходів у м. Львові такою, що потребує здійснення невідкладних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації.

Ухвала передбачає звернення до територіальних громад Львівської області та України з проханням про укладення договорів про використання полігонів твердих побутових відходів, що розташовані на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць для складування твердих побутових відходів, що утворюються на території м. Львова.

Натомість у районах Львова пропонується визначити місця для організації тимчасових майданчиків для перевантаження та брикетування твердих побутових відходів:

2.2.1. Сихівський, Галицький райони – вул. Стрийська, 193.

2.2.2. Залізничний район – вул. Городоцька 280.

2.2.3. Личаківський район – вул. Пластова, 13.

2.2.4. Шевченківський район – вул. Т. Шевченка, 327-г.

2.2.5. Франківський район – вул. Персенківка, 19.

Передбачено облаштувати зазначені вище тимчасові майданчики для перевантаження та брикетування твердих побутових відходів брикетувальними комплексами з розрахунку 1 комплекс для 1 адміністративного району.

Додатково передбачити як внесок до статутного капіталу Львівського комунального підприємства «Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс» видатки у сумі 97 млн. грн. для вжиття заходів, передбачених цією ухвалою, у тому числі (але не обмежуючись) для виготовлення землевпорядної документації, придбання спеціалізованого обладнання для поводження з твердими побутовими відходами.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин