Садовий хоче відправити львівське сміття до Любліна

11:57 24 Січня 2017

Садовий хоче відправити львівське сміття до Любліна

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до міської адміністрації польського міста Люблін з проханням забрати львівське сміття.

З таким проханням львівський мер звернувся, бо, за його словами, накопичення великої кількості твердих відходів може викликати епідемію, повідомляє газета «Wyborcza».

Як відзначив Садовий, Львову ніде зберігати сміття, і шукати допомоги він змушений, «щоб запобігти екологічній катастрофі в Східній Європі».

Влада Любліна не може приймати подібні рішення без попередньої консультації з Головної інспекції з охорони навколишнього середовища (GIOS), пише видання.

«Лист був направлений до Департаменту охорони навколишнього середовища, який буде розслідувати ситуацію. Місто Люблін не може робити будь-що в цьому питанні. Згоду на такі дії має дати головний інспектор охорони навколишнього середовища, який також повинен визначити можливості та умови для можливого прийому відходів, кількість і місце, куди можна було б відходи транспортувати і утилізувати», – повідомила прес-секретар адміністрації міста Люблін Ольга Мазурек-Подлешная.

Андрій Садовий: Возити львівське сміття за кордон – сором для України

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин