Садовий просить Синютку звернутись до Авакова щодо блокування львівського сміття

17:32 6 Березня 2017

Садовий просить Синютку звернутись до Авакова щодо блокування львівського сміття

Фото: Leopolis.news

Міський голова Львова Андрій Садовий просить голову Львівської обласної державної адміністрації звернутись до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із проханням, щоб поліція не арештовувала транспорт з львівським сміттям.

Про це Андрій Садовий сказав під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС із розгляду ситуації щодо проведення робіт на ЛКП «Збиранка», повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Мер Львова наголосив, що сьогодні понад 50 великовантажних автомобілів, які перевізники наймають для вивезення сміття зі Львова у інші області, є заарештованими або заблокованими. Через це у Львові назбиралося більше тисячі тонн невивезених відходів і 257 переповнених майданчиків.

«Усі перевізники Львова в один голос заявили, що не мають куди вивозити відходи за межі області. Коли минулого разу у нас виникла подібна ситуація, ми 30% накопиченого об’єму розвезли по області, а 70% – транспортували по полігонах України. Сьогодні так виглядає, що вивозити сміття за межі області є неможливо, бо машини не повертають. Львівська поліція працює відповідально і чесно, до них зауважень немає. Мова йде про ситуацію по Україні. Велике прохання, Олеже Михайловичу, щоб було доручення до департаменту ЖКГ, щоб відновити координацію і можна було сміття зі Львова транспортувати на полігони області», – сказав Андрій Садовий.

У відповідь на це Олег Синютка сказав: «Має бути розуміння, що ми усе сміття Львова на полігони області не складемо».

В свою чергу Андрій Садовий попросив голову ЛОДА «звернутися до уряду, щоб там поговорили із міністром внутрішніх справ, щоб  була команда у зворотному порядку і львівські машини не затримували».

Голова Львівської ОДА сказав, що звернеться до центральних органів влади щодо блокування транспорту, якщо міська рада надасть конкретні докази блокування.

Нагадаємо, у Львові вдруге за кілька місяців виникла критична ситуація з вивезенням твердих побутових відходів.

Leopolis.news

 

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин