Садовий закликав претендентів на посаду Президента відмовитися від «гладіаторських боїв»

17:50 18 Квітня 2019

Садовий закликав претендентів на посаду Президента відмовитися від «гладіаторських боїв»

Фото: 24tv.ua

Лідер політичної партії «Самопоміч», міський голова Львова Андрій Садовий закликав кандидатів на президентське крісло відмовитися від проведення передвиборчих дебатів на стадіоні, оскільки це створює великі ризики.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Шановні панове Порошенко і Зеленський, сьогодні останній день, коли ідею з проведенням «гладіаторських боїв» на арені між кандидатами в президенти України (і, не дай Боже, між їх прихильниками) можна скасувати. Звертаюсь до вас привести тему дебатування до здорового глузду і спокійно обмінятись аргументами та запитаннями в студії», – зазначив він.

На думку Садового, спроби вразити виборців нестандартними політтехнологіями та яскравою картинкою «створюють величезні ризики, якими може скористатись ворог».

«Подумайте, врешті, не про себе, а про своїх прихильників, яких ви запрошуєте взяти участь в цьому заході», – зауважив Садовий.

Нагадаємо, завтра 19 квітня, на стадіоні «Олімпійський» у Києві відбудуться дебати між кандидатами на посаду Президента України Володимиром Зеленським і Петром Порошенком.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин