Садовий заявив, що «Самопоміч» піде на парламентські вибори самостійно

18:35 2 Квітня 2019

Садовий заявив, що «Самопоміч» піде на парламентські вибори самостійно

Фото: 2day.kh.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що «Самопоміч» братиме участь у наступних виборах до парламенту як самодостатня політична сила.

Про це він заявив у відеозаписі, розміщеному на його сторінці у Facebook.

Закон про Президента

1. В ці дні важливо не пересваритись так, що забудемо де справжній ворог. 2. Виносимо в парламент «Закон про Президента», який поставить зрозумілі рамки і не дозволить зловживати владою президенту з будь-яким прізвищем. Про імпічмент там теж є. Читайте тут і давайте свої коментарі – https://bit.ly/2HSXQk53. Об'єднання "Самопоміч" йде на парламентські вибори. Розробляємо першу в українській історії систему формування переліку кандидатів за відкритими списками. Наші виборці можуть мати багато претензій до фракції «Самопомочі» в парламенті і з багатьма я солідарний. Але ці хлопці і дівчата не скурвились і робили що могли. Все тільки починається!

Gepostet von Андрій Садовий am Dienstag, 2. April 2019

«Об’єднання «Самопоміч» йде на парламентські вибори. Розробляємо першу в українській історії систему формування переліку кандидатів за відкритими списками. Наші виборці можуть мати багато претензій до фракції «Самопомочі» в парламенті і з багатьма я солідарний. Але ці хлопці і дівчата не скурвились і робили що могли», – йдеться в дописі на сторінці Андрія Садового у Facebook.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин