Садовий зняв свою кандидатуру на користь Гриценка

13:26 1 Березня 2019

Садовий зняв свою кандидатуру на користь Гриценка

Кандидат у Президенти України Андрій Садовий заявив про відмову від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.

Про це він сказав на брифінгу 1 березня.

«Я прийняв рішення – я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка», – сказав Садовий.

Як інформує «Українська правда» із посиланням на власні джерела, зранку Садовий зустрічався з політрадою партії «Самопоміч», де з розпачем визнав, що вирішив таки знятися з виборів.

«Якщо я зараз цього не зроблю, ми програємо вибори – тоді весь негатив через те, що ми не використали шанс підтримати Гриценка, ляже на нас всіх», – пояснював своїм прибічникам Садовий.

Минулого тижня на засіданні політради, в яку входять депутати Олег Березюк, Олег Лаврик, Єгор Соболєв, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, медіаконсультант Остап Процик та заступник голови Львівської облради Параска Дворянин, всі виступили проти об’єднання з Гриценком, крім Соболєва.

За даними УП, на ранковій зустрічі 1 березня ніхто не перечив Садовому.

«Поки що ніяких умов не проговорили нормально. Нас турбує, що там Корбан і Бродський, через це ми хочемо впливати на всі ключові призначення, які пропонуватиме Гриценко», – пояснили джерела в оточенні Садового.

Водночас Садовий ще не оголосив про своє рішення усім нардепам та депутатам на місцях.
Через це на 15:00 в офісі «Самопомочі» відбудеться велика нарада, де Садовий чекає усіх своїх депутатів, членів політради та керівників обласних осередків партії.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин