«Самопоміч» готова підтримувати ініціативи Зеленського – Садовий

19:36 22 Квітня 2019

«Самопоміч» готова підтримувати ініціативи Зеленського – Садовий

Львів’яни віддали перевагу Петру Порошенку на виборах президента України, бо хочуть чіткого курсу на Європейський Союз та НАТО.

Так міський голова Львова й лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий пояснив в ефірі марафону на «Громадському»  результат другого туру у Львівській області, передає «УП».

«Ми хочемо, щоб Україна рухалася чітко курсом Європа – ЄС – НАТО, і напевно від Зеленського люди не отримували чітких меседжів. А Порошенко це говорив твердо. кожного дня, системно», – пояснив він результат голосування 21 квітня.

При цьому голова Львова припустив, що якщо Зеленський один із перших візитів зробить до Львова і поговорить відкрито зі львівським істеблішментом, то він «буде мати підтримку і розуміння».

Садовий також запевнив, що його політична сила в парламенті готова підтримувати ініціативи Зеленського-президента.

«Позиція «Самопомочі» в парламенті є твердою. Ми будемо підтримувати всі закони, які будуть корисні для держави. Ми це робили впродовж всієї каденції, будемо робити до кінця цієї каденції», – сказав він.

«Треба служити людям, які тебе обирають. Якщо він хоча б на міліметр зійде з проукраїнського курсу, його чекає біда», – додав Садовий.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин