«Самопоміч» пропонує парламенту негайно ухвалити Закон «Про Президента України»

17:14 8 Квітня 2019

«Самопоміч» пропонує парламенту негайно ухвалити Закон «Про Президента України»

Верховна Рада має якомога швидше ухвалити розроблений представниками «Об’єднання «Самопоміч» проект закону «Про Президента України», де чітко описано функціональні обов’язки Глави держави, ліквідовано конфлікт між Прем’єр-міністром та Президентом, виписано відповідальність Президента України, в тому числі, процедуру його імпічменту.

У цьому переконаний голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

Якби документ було ухвалено раніше, а «Самопоміч» роками пропонувала парламенту та чинному Президентові чітко виписати повноваження Глави держави, нині ми б не бачили такого олігархічного ажіотажу навколо виборів. Причина, чому за президентське крісло розгорнулася така величезна та брудна боротьба – нині посада Глави держави передбачає відсутність будь-якої реальної відповідності та покарання і можливість розпорядження ресурсами, надрами та владою.

Олег Березюк акцентує: «Самопоміч» пропонує парламенту вийти з залежності, зберегти спокій у суспільстві, ухвалити закон «Про Президента України» негайно!

«Він написаний, будь ласка, підпишіться, і зробимо цю справу для українських людей та спокою в країні, бо зараз напруження безпрецедентне».

Доказ цьому – переслідування активістів та чесних посадовців по всій країні. До прикладу, нині в Чорноморську Одеської області переслідується головний лікар місцевої лікарні Олена Кузар через те, що вона хоче якісно провести тендери на закупівлю, а влада наполягає, щоб були відкати. Парламентар розповідає деталі:

«Пошкоджується її автомобіль, за нею стежать, переслідують, шантажують». Така сама ситуація в Кам‘янка-Бузькому районі, де переслідується Оксана Шваюк за те, що разом з колегами з місцевої «Самопомочі» відстоює екологічні інтереси та землю місцевої громади.

І Любомир Бордун з Коломиї. Йому напередодні першого туру голосування спалили авто через те, що боровся проти тих, хто крав землю громади.

Причина такого стану речей – той факт, що найвища влада в країні кришує бандитизм. Їм вигідний цей безлад, адже так зручніше обкрадати Україну протягом останніх двадцяти років.

«Люди з цим не згодні, – констатує Олег Березюк. – Не можна дурити людей, вони мудріші за нас. Колективна мудрість суспільства говорить нам, що влада нікчемна та не заслуговує бути владою. Тому наше завдання – зберегти спокій в суспільстві, не розкачувати його, не розділяти, а, навпаки, об’єднати заради успіху, миру, справедливості та провести вибори».

Народний депутат підсумовує: «Народ точно знає, кому він довіряє. Його вибір буде єдино правильним, незважаючи на наші погляди та бажання».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин