СБУ Львівщини перевіряє провокаційне опитування про «перспективи регіону»

11:45 24 Квітня 2019

СБУ Львівщини перевіряє провокаційне опитування про «перспективи регіону»

Фото: korupciya.com

Співробітники Служби безпеки України встановлюють причетних до організації опитування щодо майбутнього Західного регіону, в якому вбачають заклики до посягання на територіальну цілісність держави.

Про це повідомили в Управлінні СБУ у Львівській області.

«Проводиться перевірка за фактом поширення в мережі Інтернет провокаційного «опитування», у якому йдеться про «перспективи регіону» на кшталт «окремої незалежної держави» чи «приєднання до іншої держави», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що, відповідно до попередніх експертних висновків, вказане «опитування» містить ознаки складу злочину, передбаченого статтею 110 Кримінального кодексу України, зокрема, публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до посягання на територіальну цілісність і недоторканість України. Наразі СБУ встановлює всіх причетних до організації вказаної провокації та притягнення їх до відповідальності.

«З урахуванням набутого спецслужбою досвіду виявлення і блокування фактів діяльності російських спецслужб проти України, у т. ч. спрямованої на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі, закликаємо мешканців регіону не піддаватись на провокації та не сприяти публічному поширенню вказаного «опитування», яке є очевидним елементом ворожої пропаганди», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, користувачі соцмережі Facebook пишуть про опитування, яке проводять від імені Київського міжнародного інституту соціології, щодо долі Галичини після завершення президентських виборів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин