СБУ перевірить інформацію про фінансування кампанії Зеленського російськими спецслужбами

16:59 9 Квітня 2019

СБУ перевірить інформацію про фінансування кампанії Зеленського російськими спецслужбами

Служба безпеки України отримала звернення центру «Миротворець» щодо фінансування виборчої кампанії кандидата в президенти України Володимира Зеленського з боку російських спецслужб і займеться цим питанням.

Про це інформує «Інтерфакс-Україна» із посиланням на речника СБУ Олену Гітлянську.

«Отримали звернення. Головне слідче управління вивчатиме», – сказала вона.

У зверненні центру «Миротворець» від 7 квітня, фотокопію якого оприлюднено у Twitter цієї організації, зокрема, зазначено, що 25 лютого 2019 року ці фірми отримали відомості про те, що «спецслужби російського агресора і створені ним терористичні організації беруть безпосередню участь у фінансуванні виборчої кампанії кандидата в президенти України Володимира Зеленського».

Це звернення адресовано СБУ, Раді національної безпеки і оборони України та Верховній Раді.

РНБО відреагувала на це звернення. «Щодо звернення до РНБО України центру «Миротворець» повідомляємо наступне. До Ради національної безпеки і оборони України надійшов лист про втручання ФСБ РФ у вибори президента України. Згідно із законодавством, РНБО України не має повноважень здійснювати оперативно-розшукову діяльність, щоб перевірити наведені факти, тому отримані матеріали направлено… до Служби безпеки України», – йдеться в повідомленні на сторінці РНБО у Facebook.

Сайт «Миротворець» створено в 2014 році, позиціонує себе як інтернет-представництво Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки громадян».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин